Mechanik instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (m/k/d) w AGV Personal.

Proszę aplikować na stanowisko pracownika tymczasowego i odkryć ekscytujące zadania w AGV Personal.

Zadania

Proszę zostać mechanikiem instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (m/k/d).

Praca na stanowisku mechanika instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (m/k/d) jest niezbędna do instalacji, konserwacji i naprawy urządzeń sanitarnych, systemów grzewczych i klimatyzacyjnych.
Stanowisko to oferuje Państwu możliwość wykorzystania umiejętności technicznych i manualnych w profesjonalnym środowisku i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Instalacja i uruchomienie systemów hydraulicznych, grzewczych i klimatyzacyjnych
  • Konserwacja i naprawa instalacji i systemów
  • Przeprowadzanie diagnostyki i usuwanie usterek
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Zgodność z przepisami bezpieczeństwa i normami jakości
  • Współpraca z innymi specjalistami i działami

Zasady i warunki

Tego właśnie mogą Państwo oczekiwać od AGV Personal.

  • do 28,00 EUR / godzinę

  • Dzienne wydatki
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Bonus świąteczny i bożonarodzeniowy
  • Długoterminowe zlecenia za pośrednictwem partnerów współpracujących

  • Atrakcyjne premie zmianowe
  • Od 30 dni urlopu rocznie – Elastyczne planowanie

  • Dodatek podróżny lub zwrot kosztów biletu miesięcznego
  • Zakładowy program emerytalny
  • Finansowanie dalszych szkoleń

  • Ustrukturyzowany program wprowadzający
  • Wczesne i elastyczne planowanie grafików
  • Więcej czasu dla rodziny i przyjaciół
  • Wysokie szanse na przejęcie przez firmy-klientów

Kwalifikacja

Co należy ze sobą zabrać.

Wybrany kandydat na stanowisko mechanika instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (m/k/d) oprócz kwalifikacji zawodowych powinien posiadać umiejętności techniczne i manualne.
Szczególnie ważne są następujące aspekty.

  • Ukończone szkolenie jako mechanik instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych (m/k/d) lub porównywalne kwalifikacje
  • Doświadczenie w instalacji, konserwacji i naprawie systemów hydraulicznych, grzewczych i klimatyzacyjnych
  • Wiedza z zakresu diagnostyki i usuwania usterek
  • Zrozumienie techniczne i sprawność manualna
  • Wysoka nośność i precyzja
  • Umiejętność pracy w zespole i silne umiejętności komunikacyjne
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia zawodowego
  • Poczucie odpowiedzialności i niezawodności

Dostępne stanowiska

Proszę odkryć więcej interesujących ofert pracy w handlu i przemyśle.

Proszę się z nami skontaktować

Czy mają Państwo jakieś pytania?
Proszę się z nami skontaktować.

Proszę przekonać się samemu!
Proszę złożyć wniosek bezpośrednio w ciągu kilku minut za pomocą formularza online, wysłać nam wiadomość e-mail lub po prostu zadzwonić do nas, a my porozmawiamy o wszystkim osobiście.